שאלות נפוצות

אנחנו בPICSHOW- מציבים סטנדרט חדש לעולם העיצוב. אנו מלווים אתכם מרגע בחירת התמונה, דרך איכות המוצרים הבלתי מתפשרת ועד לשלבים שלאחר התאמת התמונות, הטפטים והסטים בבית.

התמונות מודפסות על קנבס, או על נייר פוטו באיכות הדפסה בלתי מתפשרת, בעזרת מכשור מתקדם של החברות המובילות בעולם. כמו כן, אנו מייבאים פטנט עולמי של לקה מיוחדת השומרת את הקנבסים לכל החיים. לכן אנו עומדים מאחורי ההתחייבויות שלנו. אנו עושים את כל המאמצים כדי שהזמנת מוצרים ב-PICSHOW תעשה ב"ראש שקט".

תמונות בPICSHOW- מודפסות על קנבס או על נייר פוטו.הקנבס בעל אחוזי כותנה גבוהים ויודע לספוג לתוכו לקה מיוחדת המיובאת בפטנט ייחודי ולייצר מוצר שישמר לנצח. הוא נמתח על מסגרת עץ וניתן להדפיסו על אפשרויות גימור שונות כמו גלריה, צבע לבן או שחור. בל נשכח שאת כל האפשרויות הללו ועוד ניתן לנסות על גבי ההדמיה הייחודית שאנו מציעים לכם בשלב שלאחר בחירת התמונה.

נייר הפוטו האיכותי יודע לתת עומק לתמונה. אנו מציעים מספר אפשרויות מסגור בבחירת ההדפסה על נייר פוטו: תוכל למסגר את התמונה בעצמך, או למסגר אותה אצלנו בPICSHOW בעזרת מסגרת שחורה או במסגרת עם פספרטו (מרווח) לבן. הפספרטו הלבן משתלב מדהים בסטים המובנים של התמונות. אנו ממליצים עליו בחום לרוכשים את הסטים.

החומרים השונים מגיבים באופן שונה לחומרי ניקיון. את הקנבס ניתן לנקות עם סמרטוט לח או עם מעט מים ללא כל בעיה. לעומת זאת, נייר הפוטו לא אמור לבוא במגע עם מים. אך ניתן לנקות את הזכוכית שמצפה את התמונה עם חומר ניקיון לחלונות שמאפשר לשמור אותה לכל החיים.

ניתן לבצע את כל תהליך ההזמנה ללא הרשמה כלל. אנו ממליצים להתחבר דרך גוגל או פייסבוק כדי להקל את השלמת הפרטים. אך במידה ולא תבחרו בכך, לא תתקלו בטופס הרשמה שמונע מכם להתקדם בתהליך ההזמנה, בכל מקרה את פרטי איש הקשר וכמובן כתובת יעד המשלוח תהיו חייבים להכניס כדי שנוכל להנפיק חשבונית ולייעד את המשלוח של המוצרים שרכשתם.

לאחר שהתשלום עבר בהצלחה, תשלח אליך חשבונית למייל. בנוסף, תקבל את תעודת האחריות ואת המייל לאישור פרטי ההזמנה. אחרי כן, ההזמנה תשלח אל בית המלאכה של PICSHOW יחד עם כל הפרטים המופיעים אצלך באישור ההזמנה. בית המלאכה ייצר, ידפיס ויארוז את המוצר על פי הקריטריונים אותם בחרת בשלב ההדמיה. לאחר מכן, שליח מיוחד של PICSHOW ימסור לך את המשלוח בכתובת שציינת. פירוט נוסף לגבי השלבים של ההזמנה תוכל למצוא בלשונית "תהליך ההזמנה".

אנו מציעים 2 אפשרויות לתשלום:

תשלום באמצעות כרטיס אשראי עם תקן אבטחה מחמיר ביותר.

תשלום באמצעות PAYPAL בתוספת עמלה קבועה מסכום הקנייה

לאחר שלב התשלום תקבל מייל בו מופיעה הכותרת "סיכום הזמנה". תחת הכותרת יצוינו הפרטים האישיים שלך ושל המוצרים שבחרת כפי שמילאת אותם באתר. כמו כן, תתקבל תעודת אחריות לכל החיים על התמונות והסטים. במידה ומדובר בטפט יצוין כי האחריות שלנו בPICSHOW היא עד שלב מריחת הדבק. המוצרים בהם אנו משתמשים, רמת ההדפסה הגבוהה וההקפדה על איכות ברמה הגבוהה ביותר הופכים את המוצר לזה הנשמר חיים שלמים.

אנו ממליצים להירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל קוד קופון חודשי עם מגוון מבצעים והטבות ולהתעדכן בטיפים חדשים בנושא עיצוב הבית ובתכנים מעניינים.

כל מוצר שהוזמן בPICSHOW מיוצר לפי דרישה. לכן, כל עוד שההזמנה שלכם לא נכנסה לתהליך הייצור תוכלו לבטל אותה. בנוסף, שימוש נכון במערכת ההדמיה הייחודית שלנו מאפשרת לכם ליצור את התמונה המתאימה ביותר לחלל המיועד לה. כך שאנו ממליצים ללחוץ על כפתור ההזמנה רק כאשר אתם מרגישים שיצרתם את ההדמיה ממנה אתם מרוצים.

בהחלט! בלשונית "ההזמנות שלי" תוכלו לראות את כל ההזמנות שביצעתם בעבר המפרטות את המחירים, סוג המוצרים והכמויות. תוכלו לשאוב משם השראה להזמנות הבאות ולהשלים את הSHOW-.

ברגע שההזמנה נשלחה לא ניתן לשנות את כתובת היעד עצמאית דרך האתר. ניתן לפנות אלינו בלשונית "צור קשר" ושירות הלקוחות יחזור אליכם כדי לבצע את השינוי.

האתר שלנו פעיל 24/7 כך שתוכלו לבצע את ההזמנות בכל זמן שתרצו מהמחשב האישי שלכם או מהטלפון הנייד.

ניתן לשלם עד 3 תשלומים על כל הזמנה.

ניתן להזמין סוגים שונים של מוצרים מגלריות שונות כדי לגוון את הSHOW-.

נשמח לשמוע מכם כל דעה, הצעת ייעול, או חוויה אישית שעברתם דרך הפלטפורמה שלנו באמצעות טופס ה"צור קשר" באתר. אנו מבטיחים להתייחס לכל פניה ולתת את המענה היעיל והמהיר ביותר.