.
עיצוב חדר ילדים: קבלו עצות וטיפים לעיצוב חדר ילדים | PicShow

עיצוב חדר ילדים - הטיפים לממלכת הילדים ב PicShow

חדר הילדים הוא המקום המרכזי לעיצוב האופי, צבירת החוויות שבונות את האישיות ושעות רבות של הנאת ילדות קסומה. כידוע, הילדות היא תקופה מכוננת שלא חוזרת על עצמה לאורך כל מעגל החיים. לכן יש צורך לעצב את התפאורה האופטימלית ליצירת חוויות חיוביות, שעות נעימות וחמימות של משחק, פנאי והנאה.

כיצד לעצב חדר ילדים?

ילדים זקוקים לפינה משלהם. אין על כך עוררין שהם מחפשים את המענה לכל צרכיהם במקום אחד. לכן, רגע לפני כניסה למלאכת העיצוב כדאי ליצור חשיבה ולסקור את הצרכים שהחדר אמור למלא.

מומלץ להיעזר בשאלות הבאות:
האם החדר הוא עבור ילד אחד? שני ילדים? לבנים או לבנות?
האם החדר אמור להיות חדר שינה? או חדר משחקים בלבד?
האם החדר מיועד להיות מקום להכנת שיעורי בית וללמידה?
מה הילדים אמורים לעשות בחדר זה?

לאחר הגדרת הצרכים נפנה לחפצים שיכולים לענות על צורך זה. במידה והילד הוא תלמיד בית ספר, ראוי לתכנן את החדר באופן שיוכלו להשתלב בו שולחן וכיסאות. לעומת זאת, במידה והחדר מיועד עבור תינוק, יש צורך לכלול בעיצוב מקום לשידת החתלה, מיטה מתאימה למידותיו וארגז צעצועים.
לא כדאי לפסול חפצים קיימים בבואכם לעצב את חדר הילדים. החפצים הקיימים יכולים להשתנות בהתאם לצבע או לסגנון שהחלטתם. שולחן ישן יכול להיצבע מחדש, כסאות קיימים יכולים להיעשות מקושטים ולקבל אופי שונה לחלוטין.
מומלץ אף ליצור שינויים אלו יחד עם הילדים, בהתאם לגילם.

נוסף על כך, חשוב לצרף לבחירת החפצים תמונות וטפטים. זוהי האופנה החדשה בתחום עיצוב חדרי הילדים. שילוב של טפט במרחק של חצי גובה מהקרקע מחזק את אופי העיצוב הנבחר ונותן מראה חמים ונעים לכל ילד.

בחירת המוטיב המרכזי ומשם צבעים ואביזרים


החפצים המתאימים לצרכי הילד:
לאחר הגדרת הצרכים נפנה לחפצים שיכולים לענות על צורך זה. במידה והילד הוא תלמיד בית ספר, ראוי לתכנן את החדר באופן שיוכלו להשתלב בו שולחן וכיסאות. לעומת זאת, במידה והחדר מיועד עבור תינוק, יש צורך לכלול בעיצוב מקום לשידת החתלה, מיטה מתאימה למידותיו וארגז צעצועים.
לא כדאי לפסול חפצים קיימים בבואכם לעצב את חדר הילדים. החפצים הקיימים יכולים להשתנות בהתאם לצבע או לסגנון שהחלטתם. שולחן ישן יכול להיצבע מחדש, כסאות קיימים יכולים להיעשות מקושטים ולקבל אופי שונה לחלוטין. מומלץ אף ליצור שינויים אלו יחד עם הילדים, בהתאם לגילם. נוסף על כך, חשוב לצרף לבחירת החפצים תמונות וטפטים. זוהי האופנה החדשה בתחום עיצוב חדרי הילדים. שילוב של טפט במרחק של חצי גובה מהקרקע מחזק את אופי העיצוב הנבחר ונותן מראה חמים ונעים לכל ילד.

בחירת הצבעים:
על פי תורת הפאנג שווי, צבעי התכלת, הסגול והטורקיז העדין נחשבים לצבעים מרגיעים המשפרים את רמז הריכוז. לעומת זאת צבעים כמו אדום וכתום, מגבירים את רמת האדרנלין במוח. לכן, חשוב לבחור את הצבעים שיהיו המוטיב העיצובי על פי האופי של הילד.
הצבעים המרגיעים מומלצים לילד הפעלתן יותר ואילו הצבעים החמים יכולים לעורר את הילד הסגור והמופנם.

בחירת המוטיב העיצובי:
חדר ילדים אמור להיות הבית הח� של הילד בשעה שהוא לומד את החיים. לכן, המוטיב העיצובי, כמו גם הצבעים, אמורים להתאים את אופיו ואת אהבותיו. חשוב לשלב פרטים משמחים ומרגשים שיגרמו לילד להרגיש מחובר לדמיון המפותח שלו ולצמוח מתוכו.

בבחירת המוטיב העיצובי תוכלו לשלב את עולם הדמיון המאפיין את הילדים יחד עם חיבור לתחביב שלהם. לדוגמה: אהבה לחיות מתוקות, לגיבורי על או ליצורים מעולמות דמיוניים יכולה לקבל מקום של כבוד באמצעות אביזרים נלווים או אביזר קיר מיוחד שהוקדש לשם כך.

התאמת האביזרים הנלווים:
חשוב להתאים את האביזרים הנלווים לגודל החדר ומאפייניו. מומלץ לשלב סטים של תמונות בשילוב קרניז המציג מראה תמים, ילדי וחמים לכל ילד.
בPICSHOW תוכלו למצוא סטים של תמונות לבנים ולבנות מתוך גלריית ענק שיסייעו לכם לבחור את הקישוטים המתאימים ביותר עבור המוטיב העיצובי שלכם. כל אחד מהתמונות יכולה להגיע במגוון רחב של מסגרות כדי להתאים את חדר הילדים שלכם לסגנון עיצוב מודרני וחמים, שיעניק לכל ילד חוויית ילדות מהאגדות.

המלצה:
תנו לחדר הילדים שלכם את הPICSHOW שהוא ראוי לו. כך תאפשרו לילדיכם לבוא לידי ביטוי בעיצוב החדר שלהם. נתינת מענה לכל הפעולות שהם אמורים לעשות בחדר, בצורה יעילה, קלילה וזורמת היא שם המשחק.