.
עיצוב בסגנון תעשייתי

הכירו: עיצוב בסגנון תעשייתי

חשבו על הלופט המפנק והיעיל ביותר שתוכלו לדמיין, זוהי ההצצה הראשונה שתוכלו לקבל לעולם העיצוב התעשייתי. עיצוב בסגנון שלא נגמר, בין אם המוצרים בו או בין אם החלל עצמו. האסוציאציה הראשונה שתעלה לכם יכולה להיות כזו של מחסן ישן, אלתור ופיברוק, או שילוב של פריטים שלא סיימו לעצב אותם על משטח נקי. תוכלו לדמיין לעצמכם, רגע לפני שנצלול להבנת סגנון זה לעומק גם מבנה במהלך שיפוץ.

סלבריטאים רבים בוחרים בסגנון מרתק זה כדי לעצב את ביתם והוא כובש את מצעד הפזמונים של העיצוב המודרני. הכירו: סגנון עיצוב תעשייתי.

איך הכל התחיל? מה כולל? מה המאפיינים?

כמו כל המצאה חדשנית, גם סגנון העיצוב התעשייתי החל מבעיה. במקרה זה, בעיית תקציב. סטודנטים שנתקלו בקשיים כלכליים בניו יורק ובלונדון נאלצו "להסתדר עם מה שיש". אט אט התמלאו חדרי הסטודנטים והלופטים בהם גרו בריהוט שניתן למצוא בכל מחסן סטנדרטי בתעשייה. הקושי התקציבי אף גרם לויתור על צבע, שיפוץ או עיצוב הקיר, וזה נותר כקיר בטון חשוף.

כדי להקיף את עצמכם בסגנון הלופט המתקדם הזה, תצטרכו ריהוט עשוי ברזל, צינורות פתוחים בתקרה ושמירה על קירות בטון חשופים. עבור עיצוב החלל עצמו שמרו על פריטים מינימליסטיים ככל האפשר, רצוי שיהיו משופצים מעט וישמרו את עיקרון ה: לא גמרתי לעצב כאן!

מאפייני הסגנון:
-גוונים תעשייתיים, צינורות ברזל חשופים בצבע שחור.
-שמירה על גימור מט.
-תמונות גדולות ומרשימות.
-ספות רחבות וכל ריהוט אחר המפגין נוכחות בעיני המתבונן.
-הכנסת צמחיה לצורך צבעוניות החלל.
-השלמות היא החוסר שלמות: החלל התעשייתי יראה תמיד "כמעט גמור".

איך זה נראה בפועל? וההשלכות בתקופת הקורונה

החלומות על גימור אסתטי לא רלוונטיים במקרה של עיצוב תעשייתי. רוב החלל יראה לכם כלא גמור, או זה הנעצר באמצע העבודה. זה קסמו של הסגנון המרתק.
האסתטיקה בסגנון זה היא ספציפית מאוד. בתקרה למשל, תוכלו למצוא אותה במידה ותשלבו קורות עץ מסיביות או גופי תאורה בולטים ממתכת.
חנויות עתיקות, שווקים, או מרכולי יד שניה יוכלו לספק לכם את הריהוט המתאים; שלא יראה חדש מידי, אך גם לא יהיה ישן מידי בפועל.

סגנון עיצוב תעשייתי בתקופת הקורונה: תקופת הקורונה יצרה מרחק חברתי על מנת לשמור על הנחיות משרד הבריאות. רבים מאיתנו עוברים לעבוד מהבית לתקופת זמן בלתי ידועה. כאמור, סגנון העיצוב התעשייתי אפיין משרדים רבים שאנו מתגעגעים אליהם. אם כך, נשאלת השאלה: האם כדאי לעצב את חלל העבודה הביתי בעיצוב תעשייתי?
התשובה היא ברורה: בהחלט כן!
סגנון עיצוב תעשייתי מתאים למשרדים ולחללי עבודה. הוא לא עמוס בפרטים ויוצר אווירה של עבודה בשל פרטיו הרבים שמגיעים מעולם בעלי המלאכה. יצירת משרד או חלל בסגנון תעשייתי עשוי לשלב אלמנטים משרדיים, אך יכולים לקרות בעזרת טאצ' עיצובי בודד כגון: גוונים בהירים בגימור מט, חלקי ברזל שחורים או תמונות שתופסות את תשומת הלב.
תקופת הקורונה מזמינה אותנו להפוך את ביתנו לשימושי ויעיל ככל האפשר. סגנון עיצוב תעשייתי יכול לסייע לנו להביא את המשרד הביתה בעלות מינימלית ככל האפשר. כך נוכל לייצר אווירה אורבנית, שיקית בעלויות מעטות יחסית.

קישוט הקירות
כאמור, סגנון עיצוב תעשייתי מצריך תמונות שמושכות את תשומת ליבנו על מנת שנכנס לאווירת "סטודנטים בניו יורק", אנשי רוח וסלבריטאים. תוכלו לתת את הSHOW לחלל בעיצוב התעשייתי שלכם באמצעות מבחר עצום של תמונות מגלריית ה"הייטק וחדשנות" בפלטפורמת הPICSHOW. בגלריה תוכלו למצוא מבחר תמונות אורבניות שמעניקות מראה תעשייתי, חדשני ומודרני לכל חלל שנרצה לתת ערך מוסף לעיצובו.
אנו ממליצים לשוטט גם בגלריית ה"נוף אורבני" כדי להתאים את המופיע בתמונה למופיע בחלל המגורים שלכם. אורבניות היא שם המשחק בעיצוב תעשייתי.

לסיכום: סגנון עיצוב תעשייתי אומר- מינימום זה מקסימום!