.
מי אנחנו?

PicShow הינה פלטפורמה דיגיטלית המזמינה להנות ממגוון תמונות לכל חלל, מהסלון וחדר השינה שלכם, דרך חדר הילדים ופינת האוכל ועד למרחבים שאינם חלק מהבית כגון המשרד. ב-PicShow תגלו גלריות ענק המחולקות לנושאים שונים. תוכלו לרכוש בהן תמונות, טפטים ואף סטים מובנים. בכל אחד מהמוצרים שלנו תוכלו למצוא סגנון שונה. אציליות ויוקרה לצד פשטות הטבע האקזוטי.

אתם, הגולשים בPicShow תומכים במכירת אומנות ישראלית ומסייעים לציירים ולצלמים להפיץ את יצירותיהם.

כמו כן, תוכלו להנות מחוויית משתמש ראשונה מסוגה בעולם, שיוצרת עבורכם הדמיה דו ממדית של המרחבים בבית, או במשרד. על גבי הדמיה זו תוכלו להתאים את התמונות או הטפט באופן האופטימלי למרחב.

עד היום, קניית תמונות לוותה במושגים כמו "50X50", " 70X180". חיבור בין המונח המורכב לבין מה שקורה אצלכם בסלון הוא משימה בלתי אפשרית. אם גודל התמונה הוא "50X70", מה זה אומר ביחס לספות? לשולחן? לצבעי החלל? תם עידן חישובי היחסים!

בPicShow כל הפרטים מונחים על השולחן. תוכלו להעלות תמונות של החלל הייעודי לתמונה, או להשתמש בפלטפורמת החללים שכבר ייצרנו עבורכם ולבצע את כל ההתאמות הדרושות. האם הצבעים משתלבים היטב? האם יש צורך לקנות תמונה במידה שונה משחשבתם?

המערכת מאפשרת ביצוע התאמות אונליין תוך כדי תהליך הרכישה!

אצלנו ב-PicShow אתם עומדים לעבור שני שלבים:

-שלב הPIC: בו תבחרו את התמונה, הטפט, או סט התמונות המובנה מתוך גלריות הענק שלנו או כמובן מגלריות של אמנים בשיתוף פעולה.

-שלב הSHOW: בו תוכלו להתאים את סוג המדיה עליה נייצר את התמונה שבחרתם למרחב העיצוב ולבנות את ההדמיה, לראות בדיוק איך התמונה תראה בחלל שאליו היא מיועדת.

לבסוף, התמונה תופק לפי דרישה, במיוחד עבורכם, בבית המלאכה הגדול של PicShow ותגיע עד אליכם עם שליח מיוחד.

אך אצלנו בPicShow הסוף הוא רק ההתחלה. המוצרים שלנו יהפכו את ביתכם למרחב של חוויות מרגשות. תוכלו לשבת בנחת בסלון שלכם ולספר לחברים "הוספתי SHOW לסלון שלי".

מוכנים להתחיל את ה-SHOW?

אנו מזמינים אתכם לשוטט בגלריות, ליצור הדמיות שונות ולא לוותר עד שאתם מגיעים להדמיה המושלמת עבורכם. תוכלו גם לשתף את ההדמיה עם האנשים הקרובים אליכם דרך כפתור "שיתוף" בוואטסאפ.

בואו נתחיל את הPicShow!