.
לאכול עם העיניים

לאכול עם העיניים - כל המידע והטיפים | PicShow

אוכל ידוע כגורם מחבר ומנחם בתרבות האנושית. ההתכנסות סביב אכילה משותפת מאפשרת שיפור במערכות היחסים ומגבשת את המשפחה. מטבח אופנתי ומזמין לארוחות משותפות חייב לכלול פרטי עיצוב מתאימים. שולחן האוכל, הכיסאות וחפצי הנוי כבר נבחרו. כעת ניתן לשלב את התמונות כדי להוסיף את ה"טאצ'" האחרון.

תמונות שתופסות את תשומת הלב של המתבוננים עשויות להדגיש את הצורך בארוחות משותפות ולחבר את כל המשפחה. כמו כן, לעיתים המטבח נמצא בחלל פתוח ובחירת תמונה עם אמירה יכולה להבדיל אותה מהסלון.

היתרון בבחירת תמונות למטבח:

המטבח עוסק בנושא אוכל, כלומר אופנות חולפות לא משפיעות עליו. תמונות למטבח הן אופנה קבועה. עליהן להיות מעוררות תאבון ומזמינות ארוחה מנחמת יחד עם שיחה טובה. לכן, מומלץ לבחור תמונה בעלת אופי מיוחד שניתן יהיה להעבירה ממקום למקום. תמונת מטבח יכולה ליצור אווירה שונה בכל חלל בו היא תתלה.

איך בוחרים תמונה למטבח?

ישנן מספר אפשרויות לשילוב תמונה מרהיבה ומעוררת תאבון בחיי היום-יום במטבח. במקרה של שתי האפשרויות הללו מומלץ לבחור בתמונות צבעוניות שיתנו חיות לרהיטים ניטרליים, כמו אלו מעץ. ראשית, ניתן לבחור תמונה שיכולה לתפוס מעל 50% מרוחב שולחן האוכל כדי שנוכחותה תורגש. אפשרות נוספת הינה לתלות זוג תמונות בגודל זהה אשר יוצרות נושא או עניין משותף. מומלץ לתלות תמונות אלה במרחק של כ10 ס"מ אחת מהשנייה.

במקרים בהם הרהיטים אליהם יש צורך להתייחס בעת תליית התמונה דומיננטיים יותר יש צורך לבחור בתמונות בגווני שחור לבן. ההמלצה היא לאזן את קישוטי הקיר עם אופי הרהיטים על מנת לשמור על סביבה נעימה שמשרה רוגע, אך לא יוצרת עומס על העין.

חשוב להתייחס לאווירה הכללית:
בחירת תמונה יכולה להיות השלב האחרון בעיצוב המטבח. חשוב להתייחס לאווירה הכללית אותה אנו רוצים להשרות ולבחור בתמונה שתיצור אווירה רגועה ושלווה ותשרה רכות בארוחות המשפחתיות. נוסף על כך, חשוב לבחור בתמונה בעלת ציפוי זכוכית. אין צורך לציין כי המטבח הוא מקור ללכלוכים. ציפוי זכוכית מאפשר ניקוי קל, מהיר ויעיל מאבק ומשומן.

מאפייני התמונה:
בבואנו לחפש תמונה שתקשט את המטבח נוכל להיעזר בשתי שיטות אפשריות. האחת, טוענת כי תמונה המקשטת את המטבח אמורה להיות ממוקדת בנושא מעורר חוש טעם ותאבון. אוכל הוא אחת מהנאות החיים ולכן יש צורך ליצור עבורו תפאורה הולמת את בלוטות הטעם שלנו. כולנו מכירים את המשפט המפורסם "אנחנו אוכלים עם העיניים". לכן, יצירת תאווה לעיניים חשובה מאין כמותה לאכילה נכונה ולעוררות התאבון.

האחרת, טוענת כי עושר של מראות מעוררי תאבון יכולים לפתוח את האנרגיה בחלל לגבהים שלא הכרתם. אנשים נרגעים כשהם מוקפים במאכלים שהם אוהבים.

לפיכך, אנו ממליצים לבחור תמונה של מאכלים חביבים עליכם, תבלינים או שיטות בישול מסוימות שאתם מתחברים אליהם במיוחד. כמו כן, תוכלו לבחור תמונה בסגנון אבסטרקטי המציגה את האווירה אליה אתם שואפים בזמן הארוחות המשותפות. הקפידו על יצירת מראה רך ומלטף. לסיכום,

בחירת תמונות רלוונטיות לפינת האוכל שלכם, או למטבח כולו, אינה משימה של מה ב�ך. לשם השגת המראה האופטימלי ביותר, בשילוב הצבעים והגדלים הנכונים יביא אתכם לאכול עם העיניים.